وب سایت ساز برای اندروید

وب سایت ساز برای اندروید

منو

چند برنامه که به شما کمک می کند وب سایت خود را در Android ایجاد کنید

بررسی همه برنامه های سازنده وب سایت

یک سایت بررسی جالب و اصلی: web-builder-app.com . نویسنده این وبلاگ رویکرد و قضاوت خود را بر 3 اصل استوار کرده است:

• آیا یک مبتدی می تواند به راحتی از این نرم افزار استفاده کند و بفهمد چه چیزی باعث ایجاد یک وب سایت خوب می شود؟

• ساختن چه نوع وب سایتی امکان پذیر است؟ حضور بسیار ساده در وب ، وب سایت ارائه کامل برای یک شرکت ، فروشگاه آنلاین ، ....

• آیا کاربران به احتمال زیاد تسلیم می شوند یا با نتیجه به پایان می رسند؟ بیش از 90 درصد افرادی که یک وب سایت راه اندازی می کنند تمایل دارند پروژه خود را رها کنند ، حتی زمانی که هزینه ای پرداخت کرده اند ... این امر شما را مجبور می کند در مورد چگونگی تصور سازندگان وب سایت آنلاین فکر کنید.

راهنما و آموزش در مورد ایجاد یک وب سایت خوب

منتخبی از 3 راهنمای Simple Different:

=> چه چیزی باعث می شود وب سایت قابل گوگل باشد؟
 نسخه کوتاه SimDif روش مبتدی و حرفه ای. گام به گام بهینه سازی که از انجام آن خوشحال خواهید شد. Googlable.com


=> وب سایتی بسازید که بازدیدکنندگان شما آن را دوست داشته باشند و Google به شما در تبلیغ آن کمک خواهد کرد.
 متدولوژی SimDif در 15 صفحه ، هر یک به یک موضوع اساسی اختصاص داده شده است و به سوالات اصلی که یک مدیر وب سایت موفق باید به آنها پاسخ دهد ، پاسخ می دهد. اگر در ساخت وب سایت تازه کار هستید ، این راهنما به شما کمک می کند تا راه درست را شروع کنید. Write-for-the-web.simdif.com


 => وب سایت خود را تبلیغ کنید
راهنمایی که مفاهیم اساسی را برای کمک به راه اندازی سایت شما پوشش می دهد. این فرایندهای کلاسیک در تبلیغ وب سایت را توضیح می دهد و چند نکته برای موفقیت ارائه می دهد. Promote.simdif.com

ویرایشگران عکس

سازنده وب سایت SimDif برای Android می تواند عکس ها را برای شما تغییر اندازه داده و برش دهد ، اما اگر می خواهید کارهای بیشتری انجام دهید ، چندین برنامه ویرایش عکس رایگان و دارای رتبه بالا وجود دارد ، از جمله:

Autodesk Pixlr
• Adobe Photoshop Express - یک نسخه ساده شده از Photoshop.

برنامه های طراحی و طراحی

اگر نیاز دارید یک سرصفحه و آرم سفارشی یا آثار هنری برای منطقه دیگری از سایت خود طراحی کنید ، برخی از این برنامه های رایگان را امتحان کنید.
Autodesk SketchBook - طراحی ، رنگ آمیزی ، افزودن متن روی عکس.
• ... اگر پیشنهاد خوبی دارید ، اینجا پیام بگذارید

ابزارهای گوگل

برنامه Google Analytics - راهی خوب برای درک بهتر و بهبود نحوه حرکت افراد در سایت شما. سایت های Smart & Pro SimDif از ادغام Google Analytics پشتیبانی می کنند.
Trends - ابزاری مفید برای دیدن بیشترین عباراتی که در زمینه تحقیق در Google مورد استفاده قرار می گیرد. حتماً عنوان صفحات خود را آزمایش کنید.
• Adwords - روش کلاسیک برای تبلیغ سایتها و خدمات خود از طریق شبکه تبلیغات Google. قبل از هزینه کردن ، مشخص کنید چه چیزی شما را از رقبا متمایز می کند.

آیا سایت های SimDif در نتایج جستجوی Google قابل مشاهده هستند؟

منحصر به فرد SimDif ، می توانید دستیار بهینه سازی را فعال کنید.
منحصر به فرد SimDif ، می توانید دستیار بهینه سازی را فعال کنید.

در مورد سایت های SimDif و موتورهای جستجوی اصلی چطور؟

وظیفه این برنامه این است که به شما کمک کند مطالب خود را برای خوانندگان خود به گونه ای سازماندهی کنید که موتورهای جستجو از آن قدردانی کنند.

یک سایت مفید ، که به وضوح در اطراف س الات مشتری شما سازماندهی شده است ، به شما کمک می کند تا Google تصویری واضح از کسب و کار شما ایجاد کند و آن را توصیه می کند.

هنگامی که سایت خود را منتشر می کنید ، دستیار بهینه سازی به شما کمک می کند تا سایت خود را کامل و بهینه کنید.

تیم SimDif پنهان نمی کند که زمان کمی طول می کشد و ویژگی های خاصی وجود دارد تا یک وب سایت به طرز مفید در Google قابل مشاهده باشد.

در حالت ایده آل ، زمانی که شخصی نام شما را تایپ می کند ، می خواهید سایت شما در نتایج Google ظاهر شود. از همه مهمتر ، شما می خواهید افرادی که شما را نمی شناسند وقتی به دنبال چیزی هستند که شما در شهری که در آن هستید ارائه می دهند ، شما را پیدا کنند.

بازخورد شما

به دنبال پشتیبانی هستید؟

به عنوان کاربر SimDif ، سریعترین راه برای دریافت یک پاسخ به یک مشکل فنی یا دریافت کمک این است که روی ضربه بزنید دکمه راهنمای قرمز

س tabال خود را در برگه اول یا از ربات کوچک بپرسید راهنماهای کوچک را مرور کنید ، گنجینه هایی از توصیه های خوب پیدا خواهید کرد.