وب سایت ساز برای اندروید

وب سایت ساز برای اندروید

منو

آیا سایت های SimDif در نتایج جستجوی Google قابل مشاهده هستند؟

منحصر به فرد SimDif ، می توانید دستیار بهینه سازی را فعال کنید.
منحصر به فرد SimDif ، می توانید دستیار بهینه سازی را فعال کنید.

در مورد سایت های SimDif و موتورهای جستجوی اصلی چطور؟

وظیفه این برنامه این است که به شما کمک کند مطالب خود را برای خوانندگان خود به گونه ای سازماندهی کنید که موتورهای جستجو از آن قدردانی کنند.

یک سایت مفید ، که به وضوح در اطراف س الات مشتری شما سازماندهی شده است ، به شما کمک می کند تا Google تصویری واضح از کسب و کار شما ایجاد کند و آن را توصیه می کند.

هنگامی که سایت خود را منتشر می کنید ، دستیار بهینه سازی به شما کمک می کند تا سایت خود را کامل و بهینه کنید.

تیم SimDif پنهان نمی کند که زمان کمی طول می کشد و ویژگی های خاصی وجود دارد تا یک وب سایت به طرز مفید در Google قابل مشاهده باشد.

در حالت ایده آل ، زمانی که شخصی نام شما را تایپ می کند ، می خواهید سایت شما در نتایج Google ظاهر شود. از همه مهمتر ، شما می خواهید افرادی که شما را نمی شناسند وقتی به دنبال چیزی هستند که شما در شهری که در آن هستید ارائه می دهند ، شما را پیدا کنند.

بدون دروغ. برای اینکه سایتی قابل googlable شدن باشد ، نیاز به کمی کار دارد.
بدون دروغ. برای اینکه سایتی قابل googlable شدن باشد ، نیاز به کمی کار دارد.

SimDif روشی را به شما ارائه می دهد

با چند دقیقه وقت گذاشتن با یک تکه کاغذ شروع کنید. بله ، کاغذ! :-)

۱ • ۵ س ال اصلی را که مشتریان و بازدیدکنندگان هنگام درخواست از Google تایپ می کنند ، فهرست کنید. این سوالات درباره آنچه ارائه می دهید ، جایی که هستید ، است. فرض کنیم آنها هنوز شما را نمی شناسند ، نام یا مارک شخصی شما را تایپ نمی کنند. کلمات و عباراتی را که در Google استفاده می کنند بررسی کنید.

۲ • ۵ س ال اصلی را که فکر می کنید خوانندگان هنگام ورود به سایت شما در ذهن خواهند داشت ، لیست کنید. آنها چه می خواهند بدانند؟ باز هم از کلمات آنها استفاده کنید نه از واژه های شما. اصطلاحات و عباراتی را که در زندگی روزمره استفاده می کنند مشخص کنید. این عبارات / سوالات اغلب مشابه شماره 1 بالا نیست.

 ۳ • برای هر موضوعی که ظاهر می شود ، یک صفحه ایجاد کنید تا پاسخ خود را بیان کنید. احترام به قانون ؛ 1 موضوع = 1 صفحه. شما به تدریج یک وب سایت ایجاد خواهید کرد که بازدیدکنندگان برای آن مفید و آسان خواهد بود. همچنین راهی است که به موتورهای جستجو در درک ساختار و ارتباط وب سایت شما کمک می کند.
•••

برای اینکه بدانید با این لیست ها چه کار کنید ، و بقیه برای این روش جالب ، می توانید googlable.com را بررسی کنید. این یک راهنمای ایجاد شده توسط SimDif است که یک روش ساده برای مفاهیم اساسی بهینه سازی خوب برای موتورهای جستجو (SEO) ارائه می دهد.